💰با ۵ میلیون تومان به کدام یک از کشورهای نزدیک ایران می‌توانیم سفر کنیم؟🤔😍

وقتی بحث سفر خارجی می‌شود همه نگران هزینه‌ها می‎شوند، اما باید بدانید که با هر بودجه‌ای می‌توانید سفری لذتبخش و خاطره‌انگیز داشته باشید. با کمی برنامه‌ریزی و بررسی مقاصد مختلف می‌توانید با هزینه‌ای مقرون به صرفه سفر خوبی به یک کشور خارجی داشته باشید.

ما در ادامه کشورهایی را به شما معرفی می‌کنیم که با ۵ میلیون تومان می‌توانید سفری چند روزه به آن ها را تجربه کنید:

🔸ترکیه: اولین کشور ارزان در لیست ما، ترکیه است. برای سفر به این کشور همسایه ایران نیازی به ویزا ندارید و به دلیل هزینه‌های پایین سفر، به مقصد محبوبی برای ما ایرانی‌ها تبدیل شده است. شهرهای مختلف ترکیه مثل استانبول، آنتالیا، کوش آداسی و …. گزینه‌های خوبی برای سفر هستند.

🔸دبی، امارات: دبی با این که شهری بسیار لوکس و مجلل است اما با هزینه‌ای پایین هم می‌توانید به آن سفر کنید. در این شهر تنوع بالایی از جاذبه‌ها و تفریحات وجود دارد و با هر بودجه و هزینه‌ای که به دبی سفر کنید می‌توانید سفر خوبی را تجربه کنید. در نظر داشته باشید که در فصل تابستان به دلیل گرمای هوا، هزینه‌های سفر به مراتب پایین‌تر هم می‌آید.

🔸باکو، آذربایجان: با ۵ میلیون تومان به پایتخت آذربایجان یعنی باکو می‌توانید سفر کنید. باکو شهری بسیار زیبا و مدرن با تاریخی غنی است که اشتراکات فرهنگی زیادی هم با ما دارد.

🔸تفلیس، گرجستان: شهر تفلیس پس از لغو ویزای گرجستان، چند سالی است که به مقصد محبوبی برای ما تبدیل شده است. هزینه‌های سفر به گرجستان و تفلیس زیاد بالا نیست و به راحتی می‌توانید هزینه‌های خود را مدیریت کنید و در عین حال سفری لذتبخش و دلچسب را تجربه کنید.

🔸ایروان، ارمنستان: ارمنستان هم یکی دیگر از کشورهای همسایه است که هزینه‌های بالایی ندارد و با ۵ میلیون تومان می‌توانید به آن جا سفر کنید. سطح هزینه‌ها در این کشور از تهران پایین تر است و می‌توانید یک سفر چند روزه عالی را تجربه کنید. علاوه بر این، برای پایین‌تر آمدن هزینه‌ها، گزینه سفر زمینی به ارمنستان را هم می‌توانید در نظر بگیرید.